Karola – Z pasji do biegania założyła stowarzyszenie „Zielona Góro Zacznij Biegać”, które pomaga Zielonogórzanom nie tylko wstać z kanapy by być zdrowszym, ale również prowadzi pomoc charytatywną. Cudowna koleżanka – wiecznie gdzieś pędzi (biegiem albo rowerem) i coś załatwia, ale zawsze znajdzie czas na spotkanie (jej doba trwa chyba 30 godzin). Podczas treningów biegowych tak nawija, że współtowarzysze nawet nie czują upływających kilometrów. Fanka słodkości. Mistrzyni sernikobrownie, kulek mocy i wszelkich improwizacji kulinarnych.

 

 

 

 

Aga – Najmłodszy stażem członek naszego teamu. Jak szybko do nas dołączyła, tak samo szybko wsiąknęła w to czym się zajmujemy i została mistrzynią muffin buraczanych. Prywatnie mama dwóch bystrych chłopaków, pasjonatka gier komputerowych i wciągających seriali – dla których jest w stanie zarwać nockę. Fanka niebezpiecznych zwierząt – nie pytamy nawet jakich, bo się boimy. Zdradziła również, że lubi jeść dziwne rzeczy, ale o to też nie pytamy.

 

 

 

Adzia – Zawsze uśmiechnięta mama dwóch córek, dla której bieganie stało się sposobem na życie. Uwielbia startować w wymagających biegach górskich i kręcić kilometry w maratonach rowerowych. Niekończące się źródło energii, dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych i nigdy się nie poddaje. To sprawia że jest idealnym partnerem w biznesie. Kopalnia wiedzy o kuchni roślinnej – dla każdego niezdrowego bądź uczulającego produktu znajdzie zdrowy zamiennik, a jej pasztety i pasty roślinne nie mają sobie równych.